Despre noi
Călătorii despre noi
Ultimele 200 opinii primite:
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 21 ore în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI ieri
|
Îți cam amorțesc picioarele,dar ajută opririle pentru dezmorțire. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 zile în urmă
|
Totul inclusiv șoferii, nota 10... Totusi as fi preferat sa functioneze prizele usb |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 zile în urmă
|
Am ajuns la destinatie cu 30 minute mai tarziu |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 3 zile în urmă
|
Extraordinar de bine, sincronizat si amabil! Multumesc! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 4 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA cu 4 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 zile în urmă
|
Șoferul cam arogant Tot timpul călătoriei șoferul a vb la telefon |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 6 zile în urmă
|
Totul super bine |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA cu 6 zile în urmă
|
Am călătorit extraordinar . Șoferul foarte amabil de nota 1000. Am călătorit de la Constanța la Brăila |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
Excellent |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
O călătorie plăcută, microbuzul a fost modern , curat , cu aer condiționat și prize USB. Conducătorul auto foarte amabil. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
Totul la superlativ. Mulțumesc! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA săptămâna trecută
|
Excelente servicii , personal operational amabil, eficient si calificat! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
Din pacate nu am calatorit la Iasi, pentru ca trenul a intarziat si masina a trecut mai repede decat programul pe care il avea. |
|
||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA săptămâna trecută
|
Am calatorit excelent din toate punctele de vedere! Șoferi de nota 100 putin spus, si la dus si la intors . Bravo Micedu cu așa oameni! |
|
||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI săptămâna trecută
|
Foarte relaxant tot drumul. Șoferul foarte atent la drum iar cu aerul condiționat din mașina nici nu am simțit caldura de afară. . |
|
||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 2 săptămâni în urmă
|
Excelente servicii, traseu minunat! Multzumim! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 săptămâni în urmă
|
As recomanda o revizie de suspense in rest a fost ok |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 săptămâni în urmă
|
F bine |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 săptămâni în urmă
|
Totul a fost foarte bine ! |
|
||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
Șofer foarte amabil și profesionist. A ajuns rapid și a dat dovadă de respect și răbdare față de mama mea, care are deficiență de auz. Recomand cu încredere!” ⭐⭐⭐⭐⭐ |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 3 săptămâni în urmă
|
Totul a decurs bine |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA cu 3 săptămâni în urmă
|
O surpriza placuta. Autobuzul nou, impecabil din toate punctele de vedere (curatenie, confort, etc), soferul deosebit de amabil, preocupat de confortul calatorilor (a intrebat de cateva ori pe parcursul calatoriei daca temperatura este ok), limbaj si ton profesional, gestionare intr_un mod profesional a calatorilor pe traseu (s_a asigurat ca toti calatorii sunt la timp la locul de preluare). Am calatorit Mangalia _Galati am ajuns la locul de debarcare scris pe bilet, la.ora de pe bilet. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 săptămâni în urmă
|
Azi pe cursa Bucuresti-Iasi cu plecare la ora 11 din IDMB a fost cel mai profesionist si politicos șofer cu care am mers vreodată în țară. Remarcabil omul, ( nu-i stiu numele ) firma va avea de câștigat mult cu astfel de angajați. Felicitări! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Multumesc mult..sinteti o companies f.buna |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA luna trecută
|
Am ajuns in Galati ca apoi sa mă întorc la Sendreni la OMV. Lipsa de comunicare, |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA luna trecută
|
Ffft bine |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA luna trecută
|
Suuuper ok |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Confort si siguranță. Multumim |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA luna trecută
|
Suuuper ok |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Felicitări! Recomand! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Recomand cu încredere |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA luna trecută
|
Totul suuuper ok |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Nu am fost lasata la plecari cum Asa si scrie pe bilet,am fost lasata la 200-300 metri de unde trebuia sa fiu lasata si erau un grup de caini foarte agresivi sa fiu sincera nu cred ca este professional si nu am sa mai vreau serviciul lor ,penibil si oribil |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA luna trecută
|
Suuuper ok curat elegant si profesionalism SĂNĂTATE MULTA DOAMNE-AJUTĂ |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-MANGALIA luna trecută
|
Site-ul companiei ar trebui revizuit. Locatiile de plecare și sosire au fost afișate total incorect, motiv pt care am fost nevoita sa folosesc cate 2 taxiuri pt a ajunge la locul de preluare și respectiv acasă, iar șoferul a fost nevoit să mă aștepte, întârziind astfel călătoria celorlalți pasageri(o nota foarte buna pt acesta) |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA luna trecută
|
Trebuia să ajungem la ore 11 și am ajuns cu întârziere 12,10. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Super de treabă șoferul |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA luna trecută
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Foarte cumsecade șoferul |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI luna trecută
|
Microbuz curat, bine întreținut, șofer foarte amabil și care ne-a dus la distanțare în siguranță și confort. Fără muzică la volum deranjat, cu AC ca să poți respira și să te simți bine. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Multumesc frumos pentru soferu care nea steptat de la avion ii uram drumuri bune sì sanatate. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Foarte bine, mașina comodă cu stații de încărcare, șofer a politicos și amabil. Mulțumesc! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
La numărul de telefon afișat de la firmă nu răspunde nimeni,am încercat două zile la rând să îi contactez pentru modificat numărul de telefon.În rezervarea pentru Focsani-Otopeni,este trecută Benzinăria Mol stație de preluare(Nu există la adresa respectivă). |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
De câteva ori, când am mers cu Micedu, am primit prin SMS numărul de telefon al șoferului. Este foarte util atunci când nu iei mașina de la capăt de traseu. Astăzi nu am mai primit numărul și a trebuit să sun eu la firmă ca să îl aflu. Ar fi minunat să trimiteți în continuare numărul șoferului acelor călători care urcă în microbuz de pe traseu. În plus, șoferul a vorbit non-stop la telefon. Nici eu nu m-am simțit în siguranță. De ce primele locuri sunt ocupate (rezervate) de șofer (cu pernuțe, dosare, haine) și nu avem voie să stăm acolo? |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Apreciez punctualitatea, dar atmosfera din mașină nu a fost una confortabilă. Muzica foarte tare a creat un mediu zgomotos, nepotrivit pentru cineva care dorește să lucreze sau să citească în timpul cursei. Vă rog să acordați mai multă atenție confortului auditiv al pasagerilor. |
|
||||||||
|
MCD IASI-MANGALIA cu 2 luni în urmă
|
Punctul de preluare a fost gresit pe site. Din fericire centrala a raspuns promt si mi-a facut legatura cu soferii respectivi. Disconfortul de a pierde cursa a fost evitat dar este nevoie de o rectificare pe site imediata pentru a evita ulterioarele probleme cu alti clienti. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Foarte prost ,a oprit de 60 de ori de la Iași la Otopeni și lua persoane care mergeau 10-20 km pentru 10 -20 de lei,gen microbuz rural care avea brânză care avea slănină mai lipseau oile în microbuz și aia era |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Șoferul a condus prudent, fara să facă opriri nejustificate pe traseu, am ajuns la timp in Iași, mașina a fost curata, am putut reprograma călătoria conform necesităților de ultim moment. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Șoferul a stat tot timpul pe telefon în timp ce conducea, nu m-am simțit în siguranță |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Groaznic nu este spațiu intre scaune ,fara aer in microbuz! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Am ajuns chiar mai devreme. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Excelent |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Otopeni-Roman |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Foarte de treaba soferul si foarte buna comunicare inainte de imbarcare. Recomand 100% |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
Recomand cu încredere! Conducere prudenta, empatie, profesionalism, dăruire si conditii excelente de călătorie. Mulțumesc! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
Totul la superlativ |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
Am mers cu un domn si o doamna Doamna vorbea foarte pasiv agresiv cu noi ,ma simțeam inconfortabil. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
Totul in regula. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
NU RECOMAND. Focșani-Iași 20:40 Experiență neplăcută. Cursa era programată la 20:40, însă șoferul m-a sunat la 18:00 spunând că e weekend și el ajunge la 19:30 și că trebuie să fiu atunci la punctul de întâlnire, deoarece nu stă o oră cu oamenii în mașină să mă aștepte chiar dacă pe bilet e altă oră. I-am explicat că nu sunt în oraș și că nu pot ajunge atât de devreme fiind o distanță de parcurs, dar mi-a vorbit pe un ton răstit și mi-a spus: „Domnișoară, ajungeți sau nu la 19:30?”. Consider că respectul și înțelegerea situației lipsesc firmei. Aștept restituirea banilor. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
O firmă serioasă. O să o recomand si sltor cslatori. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Dacă șoferul ar folosi handsfree, am fi în siguranță! La fel și locurile din primul rând, dacă nu ar fi ocupate cu bagaje… |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Mașini confortabile, personal politicos, orarul respectat. Nota 10! Recomand! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Am avut o călătorie plăcută |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Șoferul să fie atent doar la condus! Fără discuții interminabile cu diverse persoane din preajmă! Altfel, a fost bine! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Totul a fost la superlativ! Condițiile de călătorie extraordinare! Confort și siguranță! Recomand! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Foarte bine |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Recomand , super soferi , Microbus confortabile, personal amabil. Recomand cu toata increderea. Sanatate la sefi si la soferi drumuri bune. |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Super serviabil și amabil dl șofer! Mulțumesc! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 4 luni în urmă
|
Șoferii super de treabă,profesioniști |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Conducătorul auto de nota 10+. Amabil cu calatorii, foarte atent la conditiile de trafic si cele de calatorie, in general. Plusul este pentru muzica de ambient, un soul din anii 60/70 de la exceptie. Mi-ar face mare placere sa mai calatoresc in aceste conditii. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Șoferi profesioniști și amabili |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
A trebuit să aștept aproximativ o oră în stație |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Călătorie rapidă și plăcută în condiții foarte bune! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Foarte bine |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Personalul foarte respectuos, conditii, caldura si safety! Totul super!!! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Servicii excelente, oameni profesioniști și foarte bine organizați. Totul a decurs perfect, iar experiența a fost peste așteptări. Recomand cu drag! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Excelent, am ajuns rapid, cu o oră jumătate mai devreme, datorită noii autostrăzi A7 ! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
Superb! Mulţumesc mult! |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 5 luni în urmă
|
A fost o calatorie foarte placuta si domnul sofer foarte amabil si dragut! Multumim! |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
Mașina a ajuns cu o ora intarziere. Nu au anutat, iar pasagerul in varsta a asteptat in frig tot timpul acesta. Popasul a fost de cateva minute la un supermarket cu toaleta, iar pasagerii au fost grabiti (repede, la toaleta ca sa recupereze din timpul pierdut pe drum). Calatoria anteriara a fost foarte placuta, 5 stele, insa acum, dezamagitor. Urmatoarea calatori va fi cu o firma care ofera consistenta in servicii. |
|
||||||||
|
MCD IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
Bravo șoferii |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
Totul OK |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
Scaunele sunt prea aglomerat instalate si nu e suficient loc pentru picioare, iar eu la 1,87 m am mereu dureri de genunchi după o călătorie așa lunga |
|
||||||||
|
MCD RETUR IASI-BUCURESTI cu 6 luni în urmă
|
The bus never showed up, i want a refund please |
|


